Sık Sorulanlar

Sıkça sorulan soru

Sorunuz mu var?

Sormak istediğiniz herhangi bir şey var ise alt kısımda bulunan Sorunuz kısmında adınızı ve sorunuzu gönderiniz, kısa zaman sonra mail olarak sizlere dönüş yapalım...
 • Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

  İnternet sitesi, Admin paneli, Hosting & domain, SSL, SEO ve Sosyal medya yönetimi.

 • Grafik ve logo tasarımı yapar mısınız?

  Elbette, kartvizit, afiş, broşür, fotoğraf düzenlemesi ve video montaj hizmetleri de sunulmaktadır.

 • WordPress site yapar mısınız?

  WordPress, PHP, HTML & CSS alanlarında çalışmalar yapmaktayız.

 • Web sitesi satın almalı mıyım yoksa yaptırmalı mıyım?

  Web sitesini yaptıracak olan şahıs veya kurama bağlı olarak değişir. Hazır temalardan beğendiği tasarımlar var ise satın alabilir ama kafasında oluşturmak istediği bir web sitesini yaptırması daha doğru olmaktadır.

 • Web sitesinde kaç adet web sayfası olabilir?

  Ana sayfa : Ziyaretçi siteye girdiğinde neyi aradığına karşılık verebileceğimiz ve diğer sayfalardan kısa kısa bilgiler sunulur.
  Hizmetler : Hizmet verdiğiniz alanlar ve bunu nasıl gerçekleştirdiğiniz ile ilgili kısa metinler sunulur.
  Hakkımızda : Firmanız hakkında, vizyon ve misyonunuz hakkında site ziyaretçilerine bilgiler verilir.
  Ürünler / Projeler / Hizmetler : Ürünleriniz, projeleriniz, uygun bir galeri formatında yayınlanabilir, açıklamalarla zenginleştirebilir.
  İletişim : İletişim bilgileriniz, e-posta, telefon, faks, adresiniz, sosyal network bağlantılarınız, Facebook, Twitter, Foursquare, Google+ vb.
  Yukarıda bahsedilen sayfalar bireysel veya kurumsal şirketler için geçerlidir. Ekstra e-ticaret sitelerinde ürünler ve onların detaylarının bulunduğu vb. sayfalar da yer almaktadır.

 • Süreç nasıl işlemekte?

  Taraflar e-posta veya telefon görüşmeleriyle anlaşmalar sağladıktan sonra EzMedya ailesi olarak müşterilerimizin kafasında site oluşturmak için bir kaç tema hazırlayıp müşteri yorumuna sunar. Ardından müşterilerin olumlu ve olumsuz gördüğü yerleri değiştirerek web sitesi çalışmasına gidilir.

 • Ne tür web siteleri hazırlıyorsunuz?

  Bireysel, Kurumsal, E-ticaret, Forum ve Blog

 • Web sitem ne kadar sürede teslim olur?

  Web sitesine bağlı olarak değişmektedir bireysel bir web sitesi ortalama 1-2 haftada teslim edilirken, kurumsal web siteleri 2 ila 4 hafta aralığında sürebilmektedir.

 • Web siteme SEO ne fayda sağlar?

  SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

 • Grafik alanında neler yapıyorsunuz?

  Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür tasarımları aynı zamanda fotoğraf ve video düzenlemeleri de yapmaktayız.

 • Neden web sitemizi size yaptıralım?

  Bizler bu bölümlerde üniversite öğrencisi olduğumuz ve sürekli gelişen bu teknoloji çağına en hızlı ayak uyduranlar olduğumuz için web sitelerinizi sizlere daha hızlı teslim edebiliyoruz.

Sorunuz
Mu Var?