Doğru SEO Araçlarını Kullanma

  • Anasayfa
  • Doğru SEO Araçlarını Kullanma
image

Doğru SEO Araçlarını Kullanma

"Bir zanaatkar ancak aletleri kadar iyidir" diye bir söz vardır. Bu sözün onun araçlarını da içerecek şekilde güncellenmesi gerekirken, konsept hala aynı kalıyor. Günümüzün sürekli gelişen teknolojik ortamında, etkili olmak bilgi gerektirir. Bu önemli bilgiyi SEO araçlarını kullanarak elde edersiniz.

Peki, kullanılacak en iyi araçlar nelerdir? Pek çok seçenek mevcut. Her biri kendi işlevi ve amacı olan çok fazla seçenek var. İnternet verilerle doludur ve çoğu zaman, belirli bir zamanda sizin için neyin önemli olduğunu takip etmek için onu nasıl kategorize edeceğinizi öğrenmekten ibarettir.

Derlediğimiz liste, mevcut en iyi yeni seçeneklerden bazılarını içeriyor ve kesinlikle araç kutunuzda bulundurmayı düşünmeniz gereken şeyler var. Bunları bugün kullanmayacak olsanız bile, ihtiyaç duymanız durumunda bunların ve yeteneklerinin farkında olmak akıllıca olacaktır.

En İyi 5 SEO Aracı

Bing Web Yöneticisi Araçları – Bu, Google'dan uzaklaşmak yanlış mı geliyor? Sadece derin bir nefes alın; sorun olmayacak. Sahip oldukları çok kullanışlı olan şey, o belirli anahtar kelimeden kaç tıklama aldığınızı ve bunun bir aramada ne sıklıkta göründüğünü ve tıklama oranını size göstermenize izin veren bir anahtar kelime aracıdır.

Google Anahtar Kelime Planlayıcı – Google Adwords Anahtar Kelime aracına veda edin, ancak onun yerine yeni bir seçeneğimiz var. Yeni planlayıcı, gelecekte beklenen daha fazla seçenekle birlikte eski aracın yaptığını hemen hemen elde edecek.

Ubersuggest – Anahtar kelimeler için ne kullanacağınızdan emin değil misiniz? Peki bu sizin için harika bir araçtır. Bu, sözcük seçimlerinizi genişletmek için çeşitli öneriler almanın basit bir yoludur. Web sitesine gidin, basit yönergeleri izleyin ve birdenbire kullanmak için daha fazla kelimeniz olur.

Getstat – Bu, bölgesel düzeyde sıralama verilerini toplamak ve daha spesifik alanları hedeflemek isteyebilecek işletmeler için daha önemli olabilecek bir şekilde anahtar kelimeleri izlemek için harika bir programdır.

Social Crawlytics – Bu sahip olmanız gereken bir elektrikli alet. Sosyal paylaşımın daha önemli hale gelmesiyle, bu araç sitenizi tarar ve sitenizin sosyal resme nasıl uyduğunu anlamanıza yardımcı olabilecek sayfa sayfa ölçümler sağlar.